Statsy z przygotowawczej

Komentarze:

Podczas, gdy ekipa śmiałków kręci od rana na wyprawie przygotowawczej, my siedząc wygodnie przed komputerem mamy szansę na przeczytanie garści statystyk odnośnie grupy. A jest co podsumowywać! Kręci bowiem aż 84 uczestników, a niezadowoleni kierowcy wyprzedzać muszą aż 5 kolumn rowerowych! Trudno wyobrazić sobie ich wszystkich jadących jednym ciągiem. ;)

W wyprawie bierze udział 30 dziewczyn i 54 chłopaków – to dość rozsądne i naturalne proporcje na rajdach NINIWA Team.

Jest 40 nowych i 44 „starych” (już wcześniej uczestniczących w wyprawach) rowerzystów – a zatem złota zasada wymiany ok. połowy ekipy każdego roku ponownie się sprawdza!

Najmłodszy uczestnik ma 17 a najstarszy 73 i pół roku! Ograniczenia wiekowe zniesione – zobaczymy czy jednak fizyczne ograniczenia nie będą istotniejsze!

Padł też chyba rekord w podziale na kolumny rano. O. Tomek w porannym smsie pisze, że zajęło to 25 minut. Grupa wyjechała ze sporym opóźnieniem, bo zamiast o 5.00 rano, to dopiero przed 8.00. Widać, że taka duża ilość uczestników wpływa ogromnie na sprawność przemieszczania się. Też wczorajsze spotkanie organizacyjne trwało w tej sytuacji dłużej niż zwykle. Do tego jeszcze weekendowa zmiana czasu i czynników „mieszających” mamy już komplet.

Prosimy o modlitwę za bezpieczeństwo uczestników i dobry przebieg wyprawy.