Kierunek wschód

Komentarze:

Spotkanie organizacyjne przed jubileuszową wyprawą za nami! W piątkowy wieczór (05.02.), światło dzienne ujrzały postanowienia i plany dotyczące wyprawy 2016. Dokąd zatem pojedzie NINIWA Team w tym roku?

Tak się składa, że jest to jeszcze sprawa otwarta. Jedno jest pewne – rowerzyści pod wodzą ojca lidera na pewno pojadą na wschód, jednak nie do Niniwy, która jest obecnie zbyt niebezpiecznym miejscem. Duchowość wyjazdu do Niniwy zostanie jednak utrzymana, dlatego kierunek jest taki a nie inny. Jest wiele pomysłów dokąd jechać, lecz na razie dominują dwa. Celem może być Aszchabad – stolica Turkmenistanu, lub Tbilisi – stolica Gruzji, jednak trasa zahaczyłaby o Litwę, Łotwę, Estonię i Petersburg. Cały czas można kierować propozycje dotyczące celu wyprawy na naszego maila info@niniwateam.pl

Dlaczego decyzji nie można podjąć już dzisiaj i od czego zależy ostateczny wybór celu wyprawy? Od liczby uczestników. Koszty powrotu i wiz będą stanowić poważne wyzwanie finansowe dla organizatorów, dlatego z decyzją należy się jeszcze wstrzymać, przynajmniej do pierwszej wyprawy przygotowawczej (28.03-01.04), kiedy to będziemy znali już orientacyjną liczbę uczestników.

Jak już było zapowiadane, na tegorocznej wyprawie nie będą obowiązywały limity wiekowe.

Chcesz pojechać na wyprawę po raz pierwszy? Nie ma problemu! Już niedługo dowiesz się jak się do tego najlepiej zabrać i czym to się je.