Podążamy za horyzontem

Komentarze:

Horyzont to (oprócz koła, siodełka i powiązanej z nim częścią ciała jadącego przed nami kompana ;) ) najpopularniejszy widok dla podróżującego rowerzysty. Najlepiej widok horyzontu zapamiętali chyba uczestnicy wyprawy na Syberię jadąc przez Kazachstan w 2013 roku. Równina wydawała się nigdy nie kończyć. Dogonić horyzont wydaje się niemożliwe, ale czy na pewno?

Ciągle na nowo dogonić go próbuje symbolicznie p. Beata Tomanek z Radio Katowice, która od lat prowadzi audycję podróżniczą Za Horyzontem, w której NINIWA Team nieraz miała okazje brać udział. Nadarza się właśnie kolejna okazja do gonienia horyzontu. Pani Beata wraz z przyjaciółmi organizuje wernisaż fotograficzny połączony ze spotkaniem z zaproszonymi do tej pory na antenę podróżnikami.

Spotkanie „Za horyzontem”odbędzie się 29 stycznia (piątek) o 18.00 w budynku Radio Katowice, przy ul. Ligonia 29! Nie zabraknie tam i naszych przedstawicieli, którzy będą mieli okazję podzielić się swoimi wrażeniami nie tylko werbalnie, ale też przez obraz.

Wśród podróżników, wspinaczy, himalaistów, grotołazów, wędrowców i turystów znaleźli się:

1. Grzegorz Gawlik – projekt 100 wulkanów

2. Tomasz Jakubiec, Robert Drak – „Bystrze”

3. Tadeusz Biedzki

4. Grzegorz Lityński

5. Krzysztof Błażyca

6. Ryszard Pawłowski

7. Asia i Artur Morawcowie

8. Łukasz Michna

9. Niniwa Team oraz o.Tomasz Maniura

10. Grupa Boreasz i kpt.Piotr Puk

11. Krzysztof Wielicki

12. Aleksander Doba

13. Przemysław Fabjański

14. Marek Karch

15. Grzegorz Kuśpiel i Robert Pest

Zaproszeni goście wystawią kilka swoich wybranych fotografii z minionych wypraw, a część z nich pochwali się także swoimi najnowszymi książkami! Zapraszamy już dziś.